لیستی از بهترین مطالبی که در یک ماه اخیر خواندم + لینک

1-  در ستایش بی‌اعتنایی به نیمه ‌خالی لیوان

یاور مشیرفر را از متمم می‌شناسم و چند سالی هست که مطالب سایتش را دنبال می‌کنم و مدل ذهنی‌اش را دوست دارم مطالب خوب کم ندارد اما این پست را اخیراً در سایتش خواندم.

2- چرا باید پیاده‌روی کنیم؟ ایده‌هایی برای یک پیاده‌روی خوب

مدتی است که با وب‌سایت آقای سلیمانی آشنا شده‌ام و مطالبش را بسیار مفید یافتم . هنوز فرصت نکرده‌ام  که تمام مطالب وب‌سایت را بخوانم اما یکی از مطالبی که به نظرم جذاب و خواندنی بود پست ایده‌هایی برای پیاده‌روی بود که دوست دارم آن را در اینجا به اشتراک بگذارم.

3اگر به گذشته برمی‌گشتم…

به‌رسم هرماه می‌خواهم یک مطلب از مطالب روزنوشته‌های محمدرضا شعبانعلی رو هم اینجا بیاورم . در این چند ماه گذشته تقریباً هرروز یک مطلب از مطالب روز نوشته‌های آقای شعبانعلی را می‌خوانم و بازهم چیزهایی جدیدی بافهم آلان خودم یاد می‌گیرم

یکی از نوشته‌هایی که آن را ذخیره کردم تا هرروز یک‌بار مرور کنم این پست است:

4- تمام آنچه با اطمینان می‌دانم

نسیم در این نوشته جدید که در وبلاگش آپدیت کرده، از کتاب اپرا وینفری نوشته و درس‌هایی که از این کتاب آموخته. شخصاً کتاب را نخوانده‌ام اما غالب کتاب‌هایی که نسیم معرفی می‌کند را می‌پسندم و خواندن این متن نیز برای من و این روزهای دشواری که می‌گذرانم جالب‌توجه بود.

5-چگونه خلاق باشیم و خلاقیتمان را پرورش دهیم

پادکست رادیو کارنکن را همیشه دنبال می‌کنم و جزو پادکست‌های محبوب من است. سایت کار نکن هم این روزها حسابی فعال‌شده و هرروز با چند مطلب آپدیت می‌شود. مطالبش را گاهی می‌خوانم و مطلب “چگونه خلاق باشیم” ازجمله مطالب خواندنی بود که در دی‌ماه خواندم و نکاتش را نوشتم.

6-زبان بدن چیست؟ تکنیک‌های زبان بدن

پیام بهرام پور را تقریباً چند ماهی است که دنبال می‌کنم و مطالب و وبینارها و دوره‌هایش را تا حدودی خوانده و دیده‌ام. اگر از مطالب خوبی که در سایت بیشتر از یک منتشرشده است بخواهم بنویسم یکی از آن‌ها قطعاً مطالب مربوط به فن بیان است و مقاله زیر هم راجع به زبان بدن می‌باشد.

7- The Best Career Advice for 2022

یکی از مطالبی که دی‌ماه در مدیوم خواندم مطلبی راجع به توصیه‌های شغلی بود. چیزی که این روزهای به‌شدت به آن نیاز دارم و تقریباً بیشتر جستجوهایم به این موضوع و موضوعات مرتبط اختصاص دارد.

مطلب مرتبط : لیستی از بهترین مطالبی که در آذر ماه خوانده_ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول